HomeShowbiz

Vajza e ish deputetes, “çmend” Instagramin, poston foto me bikini

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Ada Deda është kthyer tanimë një nga vajzat më të komentuara të Showbizit dhe që tërheq gjithmonë shumë vëmendje me fotot e saj.

Modelja është komentuar shpesh për look-un e saj, format trupore të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë me fotot ku shfaqet me bikini.

Së fundmi bukuroshja ka vendosur, të postojë disa foto ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe. Kaq ka mjaftuar që “të rriten temperaturat” dhe të shpërthejnë komentet.


TË NGJASHME