HomePolitikë

Vangjush Dako shfaqet pranë kryeministrit Rama në rrugët e Durrësit

Gjatë inspektimeve të kryeministrit Edi Rama është shfaqur në një moment edhe ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako.

Dako thotë vetëm një fjali: “Po bëj ndonjë gjë për ato letrat”, ndërsa kryeministri Edi Rama i thotë: “Ok”.

Kryeministri Rama shoqërohej në rrugët e qytetit të Durrësit nga ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi, me kompetencat e ministrit fuqiplotë që pas tërmetit që dëmtoi qindra mijëra ndërtesa në Durrës dhe Thumanë.


TË NGJASHME