HomeShowbiz

Vazhdojnë ‘ngacmimet’ në Instagram, Loredana thumbon Mozzik

Ka shumë kohë që përflitet mbi marrëdhënien e Mozzik dhe Loredanës e cila nuk është në ditët më të mira të saj.

Dy artistët më nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe nuk janë parë bashkë që prej eventit të promovimit të albumit në fjalë.

E para që shkaktoi habi ishte mungesa e Mozzik në xhirimet e projektit të Loredanës me reperin turko-gjerman Mero.

Tani me postimin e fundit të Loredanës, ky është një thumb direkt për një ish të dashur.

Në një shkrim që ajo postoi në Instastory thotë:

“Nëse nuk i lumtur me jetën tënde momentalisht, vetëm kujto që është dikush që takoi ish të dashurin tënd, dhe mendojnë që gjetën një njeri të veçantë.”


TË NGJASHME