HomeSport

Vazhdon ‘magjia’ Champions, ja sfidat e mbrëmjes së sotme

Mbrëmjen e sotme, do të zhvillohen edhe ndeshjet e radhës të Uefa Champions League. Dy prej ndeshjeve do të zhvillohen në prën 19:00 dhe pjesa tjetër në 21:00. Përballja më interesante e mbrëmjes, është ajo mes Inter dhe gjermanëve të Borussia Dortmund.

Zikaltërit e Contes do të presin në “San Siro” gjermanët që mbajnë vendin e parë në Grupin F. Ndërkohë Interi ndodhet në vendin e tretë me vetëm 1 pikë të grumbulluar. Më poshtë mund të njiheni me gjitha sfidat e mbrëmjes së sotme:

Ora 19:00
Ajax – Chelsea
Leipzig – Zenit

Ora 21:00
Benfica – Lyon
Genk – Liverpool
Inter – Dortmund
Lille – Valencia
Salzburg – Napoli
Slavia Prague – Barcelona


TË NGJASHME