HomeShowbiz

Velina e re e Xingut, një bombë e vërtetë

Një prej lajmeve më të komentuara ditët e fundit, ka qenë edhe largimi i Kejvinës nga ‘Xing me Ermalin’. Pasi njoftoi largimin nga emisioni . Kejvina tregoi se do të rikthehet ne Itali ku do ta shohim në një projekt, në një televizion të fuqishëm.

Dhe pyetja që kemi bërë të gjithë, ka qenë… ‘Kush do ta zëvendësoje Kejvinën?’. Më në fund Ermal Mamaqi ka vendosur të na prezantojë velinën e re të emisionit. Ajo quhet Belinda Dragoti dhe mund të themi me plot gojën se është një super modele.

Belinda ka konkurruar në disa kompeticione bukurie edhe në “Miss Universe” ku ishte një nga finalistet pretendente për kurorën e më të bukurës.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotot përvëluese të velinës së re të Xingut.


TË NGJASHME