HomePolitikë

Vendimi i Gjykatës, Saimir Tahiri flet sot

Ish-ministri Saimir Tahiri ka vendosur të reagojë pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda.

Ai në një postim në Facebook njofton se do të flasë dhe do të shpjegojë të vërtetën e tij ditën e sotme, ne oren 11:30.

Tahiri fton qytetarët që ta ndjekin në Facebook live në orën 11:30.

“Neser ne 11.30 shihemi live ketu, per te shpjeguar te vërteten time, deri ne kete stacion te pare ?”, shkruan ai.

tahiri-njoftimi1

TË NGJASHME