HomeSport

Veprimi më i bukur i raundit të 6-të, “Euro 2020” vlerëson Rei Manaj

Pas përfundimit të raundit të 6-të, të fazës në grupe për eleminatoret e “Euro 2020”, faqja online e kampionatit, ka publikuar edhe veprimin më të bukur të këtij raundi. Dhe fituesi është pikërisht Rei Manaj dhe pasimi me thembër që dhuroi për Elseid Hysaj në ndeshjen përballë Islandës.

Veprimi i sulmuesit Rei Manaj, i cili pasoi topin drejt Elseid Hysaj që shënoi golin e 2-të ndeshjes, u cilësua si veprimi më i bukur i raundit të 6, të fazës së grupeve për eliminatorët e Europianit.


TË NGJASHME