HomeShowbiz

Veshja e reperit të njohur kap shifrat marramendëse

Drake është një nga reperët më të suksesshëm në të gjithë botën. Videot e tij në ‘Youtube’ thyejnë rekorde shikueshmërie, duke i sjellë atij fitime me shuma marrëmëndese. Sigurisht, ai është i rrethuar nga luksi, makinat e shtrenjta dhe veshjet firmato. Këtë e ka treguar vetë reperi, pasi ai dhe skuadra e tij u bënë pjesë të një videoje që quhej ‘Sa kushton veshja jote?’. Të gjithë kishin veshje nga më të shtrenjtat, por askush nuk mundi t’ia kalonte shefit, pasi vetëm ora e tij kushtonte $750,000. Për të mos përmendur pallton e bërë posaçërisht për të, kostumin serioz nga ‘Tom Ford’ dhe varësen $2,000. Duke mbledhur çmimin e të gjithave, veshja e drake arrinte në shifrën 1 milion dollarë. Ndoshta kjo shifër është diçka e vogël për reperin, pasi karriera e tij vlen 100 milionë dollarë./gotanews.tv


TË NGJASHME