HomeShowbiz

“Vetë ma solle b*thën këtu! Sabiani kap nga të pasmet Beniadën (Video)

Një video e Sabianit teksa i gjuan në të pasme Beniadës po bën xhiron e rrjetit dhe me pas i thotë vetë ma solle bythën këtu!

Komentuesve të cilëve nuk u ka shpëtuar kjo gjë janë shprehur se Beniada më pas ka fjetur me Einxhelin pasi Sabiani tentonte t’i futej në krevat dhe ka shkaktuar frikë tek ajo.

Kjo ka ndodhur pas festës së organizuar nga “Vëllai i Madh” ku duket se këngëtari ka qenë në gjendje të dehur!


TË NGJASHME