HomeLajme

Vetëplagoset 49-vjeçari, humb jetën në spital

Një 49-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu në Tiranë dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Skënder Jareci”. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:50, në rrugën “Skënder Jareci”,  dyshohet se si pasojë e depresionit  është vetëplagosur  në banesë  me armë gjahu  shtetasi A. B., 49 vjeç, i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore. Si pasojë e plagëve të marra,shtetasi A. B ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor  po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.


TË NGJASHME