HomeSociale

VIDEO/ 30 sekondat e tmerrit, ja pamjet e lëkundjes së fuqishme që goditi Shqipërinë

Kjo video tregon momentet e tmerrit që kanë lënë në panik shqiptarët dhe shumë familje me dhimbje të madhe për jetët e humbura nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë sot në mëngjes pa u gdhirë.

Sipas IGJEUM tërmeti i fortë kishte magnitudë 6.4 dhe u regjistrua në orën 3:55 të mëngjesit të së martës. Lëkundja ka zgjatur 30 sekonda.

Video është filmuar nga kamerat e sigurisë së një pallati dhe tregon se si lëkundet pallati fuqishëm.


TË NGJASHME