E Jona Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

VIDEO/ Aksident i rëndë në autostradën Fier- Lushnje

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në autostradën Fier- Lushnje, ku një kamion është përplasur me një automjet tip Benz dhe si shkak i aksidentit kamioni është përmbusur anës rrugës.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ku raportohet se ka disa të lënduar.

Related posts

Blero i jep fund beqarisë, zbulon detaje të tjera nga dasma

Xhensila Gotanews

Gjiknuri: Pas zgjedhje të 30 qershorit duhet dialog për të zgjidhur krizën

Klaudia gotanews

Qyteti i një mbi një dritareve

Mila
Na Kontaktoni!