Botë Lajme Lajmi i Fundit

Video/ Përplasje të forta mes demostruesve dhe policisë

Protestat e dhunshme vazhdojnë në Hong Kong.

Shumë të rinj u përleshen me policinë një protestë e cila kësaj radhe u zhvilluan në stacionin e trenit Yuen Long.

Protestuesit përdorën fikëse zjarri, miell, ujë dhe ndërtuan barrikada për të mbajtur larg policinë. Në ditët e ardhshme parashikohen protesta më masive dhe më të dhunshme.

Ju ftojmë të shikoni videon nga protesta e fundit në Hong Kong.

Related posts

Ish-gruaja e partnerit të Lady Gaga-s, thumbon publikisht këngëtaren

emanuela

Dhjetë veshje fantastike nga sfilata e fundit e Versace

Adriana news

Ky lajm do t’i dëshpërojë përdoruesit e Facebook-ut dhe Instagram-it

Gri
Na Kontaktoni!