HomeShowbiz

Video që po bën xhiron e botës, stonon Tiziano Ferro dhe shpërthen në lot në Festivalin e Sanremos

Kjo video tashmë po bën xhiron e botës.

Është këngëtari i pamoshë e i pakohë, i madhi Tiziano Ferro të cilit nuk i ka shkuar siç duhet në natën e parë të Festivalit në Sanremo.

I prekur, Tiziano ka shpërthyer në lot dhe i ka kërkuar falje publikut: “Shkatërrova gjithçka” tha ai por duket se ka patur mirëkuptimin e të gjithëve.

Të shumta janë komentet në mbështetje të këngëtarit të madh i cili mori pjesë në Festival për bamirësi.

“Dua të falenderoj orkestrën. Më falni më falni”, tha këngëtari i përlotur.


TË NGJASHME