HomeSociale

VIDEO/ Tensione te “Unaza e Re”, policia arreston 3 banorë

Banorët e Unazës së Re thonë se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesore të protestës. 

“Edhe ne keto momente policia eshte atje, ndersa grate po mblidhen tek vendi i protestes. Ftojme median te raportoje nga vendngjarja”, raporton PD.

Ky në videon më poshtë është momenti i arrestimit të Skender Dodes, publikuar nga PD.

Mësohet se përveç Skender Dodes, është arrestuar edhe Gramoz Shehu dhe Ilir Katiraj.


TË NGJASHME