HomeSport

VIDEO\ Tifozët e Feyenoord hedhin flakadanë në fushë e stadiumit ‘Air Albania’

Është tensionuar situata në “Air Albania Stadium” ku po luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord.

Pak para nisjes së sfidës tifozët e Feyenoord kanë hedhur flakadanë në fushë, duke krijuar një situatë tensioni.


TË NGJASHME