HomeLifestyle

VIDEO/ Vajzës nuk ia ndjen fare, zhvishet lakuriq dhe ecën përmes aeroportit

Një video që u bë virale në momentin e parë të hedhjes së saj dhe tashmë numëron mijëra shikime mund të shohësh një vajzë që ecën tërësisht e zhveshur në aeroportin ndërkombëtar të Miami, në SHBA.

Ngjarja ndodhi këtë të enjte, në aeroportin më të frekuentuar të Florida, ku fillimisht e reja hoqi e trupit, më ps po ecte me të brendshme, të fundit këto që përfunduan në tokë brenda pak sekondave, duke lënë pa fjalë të pranishmit.

27-vjeçarja u ndalua nga punonjësit e sigurisë, ndërkohë që arsyeja e këtij veprimi dhe identiteti i saj nuk bëhen me dije.


TË NGJASHME