Lajme Lajmi i Fundit

VIDEO/ Vlorë, disa të rinjë rrahin babain e një vajze

Sherr me grushte në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Çipajve, në qytetin bregdetar, me protagoniste disa të rinj, që i bëjnë presion një burri dhe me pas e grushtojn. 

Videoja e sherrit është publikuar nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa shihet një burrë që i kërkon një të riu t’i sjellë vajzën. Nga ana e tij, djali i është përgjigjur me grushte burrit, duke e lënë të shtrirë në tokë.“Boks i thatë në mes të natës. Dërguar nga një qytetar që jeton pranë rrugës së Çipajve. Nga debati duket se babai kërkon që djali ti sjelli vajzën ndërsa reagimi është goditja ndaj burrit duke e lën në shesh!”, shkruan gazetari në faqen e tij në FB.

Related posts

A ndihmojnë burrat në punët e shtëpisë?

Rita news

The Investor: Prodhimi masiv i Galaxy S10 ka filluar

Maria news

Sulmi ndaj KZAZ-së në Dibër, arrestohet zyrtari demokrat

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!