HomeShowbiz

Bebe Rexha shfaqet pa rroba ne videon në Tik Tok

Bebe Rexha ka postuar një video ku shfaqet nudo.
Teksa qëndronte në shtëpinë e saj ajo ka bërë një video në Tik Tok.

30-vjeçarja filloi të vishej ngadalë deri sa veshjet e saj papritmas u zhdukën dhe ajo mbeti e mbuluar vetëm me një kapele.

Bebe e nisi videon me një fustan të zi pas trupit, dhe më pas me bikini për të përfunduar me vetëm një kapele që mbulonte trupin e saj.

Këngëtarja kishte kohë që nuk publikonte në Tik Tok pasi ka qenë tepër aktive për të mbrojtur kauzën e njerëzve me ngjyrë në SHBA, me protestat që kanë pushtuar gjithë vendin, pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd.


TË NGJASHME