Kronikë Lajme

Vidhet Ministria e Brendshme, nisin hetimet

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së Brendshme.

Dyshohet se nga parku janë marrë kondicionerë, printer, skanera tha një burim për gazetaren Anila Hoxha.

I njëjti burim pranë prokurorisë tregon jo zyrtarisht se kjo është ngjarja e dytë brenda muajit pasi në fillim të muajit aty janë marrë edhe sende të tjera si pjesë makinash.

Related posts

Shenjat e dëshmuara nga shkenca që tregojnë se jeni vërtet të dashuruar

Mila

‘Nga fitorja në fitore’, Meta publikon videon dhe ironizon mazhorancën

Xhensila Gotanews

Kodi Penal, ish-zv.ministrja e PS-së: Ligji nuk…

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!