HomePolitikë

Vijimësia e protestave/ Basha mbledh sot kryesinë

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ditën e sotme pritet që të mbledhë Këshillim Kombëtar dhe grupin e kandidatëve për deputetë.

Mësohet se mbledhja do të fillojë në orën 11:00 ndërsa tema e diskutimit do të jetë vazhdimësia e protestave nga opozita e bashkuar.

Kujtojmë që Basha ka paralajmëruar se protesta e rradhës do të mbahet më 13 prill, në orën 16:00.


TË NGJASHME