HomePolitikë

Vijojnë largimet në PD, kush është kandidati që kërkon mandatin e deputetit

Një tjetër kandidat nga radhët e PD-së ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve formularin e dekriminalizimit. Bëhet fjalë për Halit Valterin, kandidat nga Qarku i Tiranës.

Kështu Valteri do t’i bashkohet opozitës së re në Kuvend dhe pritet që të bëjë betimin në seancën e radhës plenare.


TË NGJASHME