HomeShowbiz

VIP-at që kanë punuar në Fast Food përpara se të bëheshin të famshëm

Ndërsa kemi parë foto të celebriteteve teksa hedhin plehrat apo marrin kafenë e tyre kuptojmë që në fund të fundit ata nuk janë njerëz që kanë ardhur nga ndonjë planet tjetër por janë njerëz normalë ashtu si ne.

Dhe, tani që do të lexoni këtë artikull do të kuptoni që këta VIP-a që ju gjithmonë i keni veshur me një “mantel” të paprekshëm në fakt kanë bërë një pune normale, konkretisht në fast food përpara së të bëheshin kaq të famshëm. Çka do të thotë që ata më parë kanë fshirë tavolina, janë përballur me klientë të vrazhdë, madje dhe mund të kenë derdhur ushqimin apo kanë bërë rrëmujë gjatë punës.

Kështu që ju ftojmë të zbuloni VIP-at që përpara karrierës së tyre të ndritur mund të kenë skuqur dhe patate!

-Chris Pratt ishte duke punuar në Bubba Gump Shrimp Co. kur u zbulua.

-Jenna Fischer punonte në Long John Silvers.

-Madonna punonte ne Donkin ‘Donuts në Times Square, por gjërat nuk zgjatën shumë.

-Pink punoi jo në një, por në disa nyje të ushqimit të shpejtë si Pizza Hut, McDonald’s dhe Wendys.

-Brad Pitt ndërsa u përpoq të mbështeste ëndrrat e tij të aktrimit, atij i duhej te punonte ne fast food.

-Megan Fox ndersa ishte e ftuar në “The Ellen Show”, Fox pranoi se ajo dikur vishej fjalë për fjalë si një banane gjigande.

-Nicki Minaj sipas GQ, reperja ishte pushuar nga puna pasi kishte sharë klientët që kishin marrë stilolapsin nga restoranti.

-Barack Obama para se të drejtonte një vend, ish-Presidenti Obama ishte duke shitur akullore në Baskin-Robbins në Honolulu.

-Eva Longoria është shumë punëtore, ajo punoi në Wendy për gjashtë vjet.


TË NGJASHME