HomeShowbiz

VIP-at që kanë realizuar operacione plastike që kapin shifra marramendëse

Të gjithë duam të dukemi bukur. Por për të famshmit arritja e bukurisë përfundimtare është thelbësore. Yjet e Hollivudit mund të përballojnë sa më shumë operacione plastike ashtu sicc ata duan me çmimet nga më të shtrenjtat.
Më poshtë kemi renditur disa nga VIP-at që kanë shpenzuar shifra të mëdha për operacionet plastike.

9- Blake Lively

Blake është e vendosur të mos pranojë asnjë operacion plastik, por është qartë për fansat se ajo e ka ngushtuar hundën për tu dukur më e vogël. Besohet se ka harxhuar rreth 7000 dollarë për operacionin.

8- Megan Fox

Me numrin e admiruesve që Megan ka fituar nga filmi Transformimi, ju mund të mendoni se ajo do të ishte mjaft e kënaqur me mënyrën se si duket. Sidoqoftë, ajo nuk është , dhe pavarësisht se e ka mohuar shumë herë, mendohet se ajo ka shpenzuar rreth 8000 dollarë për mbushës të buzëve dhe botox.

7- Pamela Anderson

Ajo ishte një ikonike në rininë e saj dhe u përpoq të mbante atë pozicion me shumë operacione plastike. Mendohet se ajo ka harxhuar më shumë 10,000 dollarë.

6- Nicki Minaj

Nëse po mendoni se pamja e Nicki është e mirë për të qenë e vërtetë,e keni gabim. është përfolur se ajo ka harxhuar rreth 11,500 dollarë në rinoplastikë, implante dhe zbardhjen e lëkurës.

5- Kim Kardashian

Nuk ka listë që flitet për operacionet plastike ku Kim Kardashian nuk bën pjesë. Ajo ka shpenzuar rreth 16.500 dollarë për procedurat, megjithëse gjithmonë i ka mohuar këto zëra.

4- Rita Ora

Gjoksi, rinoplastika dhe Botoxi janë të gjitha operacionet që Rita ka bërë për tu dukur seksi. Mendohet se të gjitha këto procedura i kushtojnë asaj rreth 30,000 dollarë.

3- Kylie Jenner

Botox të vetullave, mbushësit e buzëve dhe kirurgjia e mjekrës dhe nofullës, të gjitha këto i ka bërë Kylie Jenner. Ekspertët shprehen gjithashtu se ajo ka pasur një operacion të rritjes së gjoksit dhe të të pasmeve të saj. Deri më tani, besohet se ajo ka harxhuar 40,000 dollarë në pamjen e saj.

2- Demi Moore

Injeksione mbushëse në faqet e saj dhe ndoshta edhe në buzë, si dhe botox në ballin e saj të butë e pa rrudha! 60,000 dollarë thuhen të kenë kushtuar të gjitha këto.

1- Kris Jenner

Rreth 70,000 dollarë është shuma që ajo harxhoi për pamjen e saj duke filluar nga gjoksi e për të mos përmendur pjesët që ka ndërhyrë në fytyrë.


TË NGJASHME