HomeShowbiz

Vit i ri, pamje e re për Miley Cyrus (Fotot)

Këngëtarja Miley Cyrus e ka nisur vitin e ri me ndryshime të mëdha në jetën e saj.

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, partneri i saj prej 10 vitesh, ajo nisi lidhjen me Cody Simpson.

Gjërat mes dyshes duket se janë bërë tepër serioze dhe ata janë tashmë thuajse të pandarë.

Mirëpo, lidhja e re e dashurisë nuk është i vetmi ndryshim në jetën e Miley-t.

2020-a ka nisur me një look të ri për këngëtaren, e cila ndau disa foto në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

New Hair. New Year . NEW MUSIC! ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Miley shfaqet me flokët e prera shkurt dhe me baluke dhe duket se po i pëlqen pamja e saj e re.

“Flokë të rinj. Vit i ri. Muzikë e re”- shkruan këngëtarja, duke paralajmëruar projektet e reja.

View this post on Instagram

New hair. New year. NEW MUSIC. ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


TË NGJASHME