HomeShowbiz

Vitet ikin por jo për Zaiminën, këngëtarja shfaqet plot stil e shije

Zaimina Vasjari është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto ku duket e mrekullueshme.

Zaimina vazhdon të duket jashtëzakonisht atraktive dhe plot stil.

Pavarësisht se sa vite kalojnë, në fotografinë e publikuar duket se Zaimina si zakonisht është kujdesur për çdo detaj dhe duket plot stil e shije./BotaSot

View this post on Instagram

Pink Please ? ZV Collection ? @zv_collections

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on


TË NGJASHME