HomeLajme

Vjedhin makinën dhe i vënë zjarrin

Një automjet tip Reno me targa AA 832.00 është djegur në mesnatë e sotme, në afërsi të stadiumit Niko Dovana.

Mendohet se grabitësit kanë tentuar me mjete të forta të çmontojnë aksesorët dhe me pas kanë thyer xhamat e kanë çmontuar paketën kroskot dhe kasetofonin, më pas i kanë vënë zjarrin, më shumë se gjysma e automjetit është djegur.

Grupi hetimor në vendngjarje i po heton shkaqet e ngjarjes.

Nuk duhet ende se kush është pronari i mjetit.


TË NGJASHME