HomeShowbiz

Vjen surpriza e madhe nga Enca: Gati për një epokë të re

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotot nga përditshmëria e saj.

Ajo aktualisht ndodhet në Prishtinë për një ndryshim në pamje.

Këngëtarja postoi një fotografi në Instagram, për të treguar se po ndyshon ngjyrën e flokëve ku shkruan: “E dini vete ju, kur nje vajze lyen floket behet gati per nje epoke te re”.

Përveç gjoksit të saj që padyshim ra në sy, ishte edhe marihuana të cilën e konsumon shpesh dhe këtë nuk e ka mohuar asnjëherë.


TË NGJASHME