HomeSociale

Vlorë/ Aksident në Lungomare

Një aksident ka ndodhur në Lungomare në Vlorë.

Dy automjete janë përplasur me njeri-tjetrin, ku si pasojë një prej drejtuesve ka marrë plagë dhe është shoqëruar për në spital.

Policia bën me dije, se shkak i këtij aksidenti është shpejtësia tej normave të lejuara në këtë aks rrugor.


TË NGJASHME