HomeLajmi i Fundit

Vlorë, atentat me armë zjarri drejt një makine, 2 të plagosur

Një atentat me armë zjarri ka ndodhurVlorë, në lagjen Pavarësia. Nga të dhënat paraprake mësohet se është qëlluar me armë drejt një automjeti Audi A3 me targa AA 633 VC.

Dyshohet se janë plagosur dy persona. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.