HomeSociale

Vlorë/ Një makinë përplas të moshuarën

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Vlorë, ku një e moshuar rreth moshës 75 vjeçare është goditur nga një makinë e tipit bezn me targa të Tiranës.

Gruaja sapo kishte blerë ushqimet në një dyqan dhe teksa po kalonte rrugën është përplasur nga makina. E moshuara është dërguar në spital dhe mësohet se gjendja e saj shëndetësore është e rëndë.


TË NGJASHME