HomeLajmi i Fundit

Vrasja e vëllezërve Bilali, jepet vendimi për të arrestuarit

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masat e sigurisë për dy te arrestuarit, lidhur me vrasjen e vëllezërve Bilali në Shkodër.

Mësohet se gjykata ka dhënë masën ‘arrest me burg’ për Arsen Stojkun dhe Mislim Ramën, duke i lënë kështu sërish në burg.

Ndërsa kujtojmë se është shpallur në kërkim Ibrahim Lici, si autor kryesor i vrasjes.