HomeShowbiz

Wow çfarë ndryshimi! Lori Hoxha na suprizoj për Halloween

Lori Hoxha ka marrë vendimin për të bërë një ndryshim rrënjësor për festën e Halloween-it.

Fashionista shqiptare jo vetëm që u shndërrua në një engjëll me krahë të zinj, por preu dhe flokët.

Lori tregoi look-un e ri mbrëmjen e djeshme kur publikoi një seri fotosh nga festa. Në një foto të publikuar në Instagram, ajo duket shumë seksi me look-un e ri, sa edhe motra Sara nuk po ju beson syve:

“Hajde Lori hajde”, shkruan ajo duke e komplimentuar motrën.

Gjatësia e flokëve mbi supe e Lorit, i shkon jashtë mase fashionistes shqiptare, e cila kishte kohë që nuk bënte ndryshime të tilla.

Epo ishte koha për ndryshim!

View this post on Instagram

went to hell and came back with angel wings

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on


TË NGJASHME