HomeShowbiz

Wow! Mblidhen shqipet! Këta yje shqiptarë performojnë krah Rita Ora-s!

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ku fama e së cilës ka arritur majat nëpër botë.

Siç dihet, këngëtarja po bën një tur në disa shtete të botës, për të performuar këngët e saj. Por këtë herë ndryshe nga koncertet e turit të saj, Rita do të shihet krah yjeve shqiptarë për të performuar para publikut shqiptar dhe jo vetëm në Zürich.

Më 29 dhe 30 qershor në Zürich të Zvicrës organizohet festivali ‘Alba Festival’, ku do të performojnë shumë artistë të njohur të skenës sonë muzikore. Por cilët do të jenë artistët shqiptarë që do të perfomojnë krah Ritës përballë publikut që i ka mbështetur gjithmonë. I zbuloni në fotot më poshtë si dhe kur perfomojnë. 

7e9080f1-e0e0-4668-b8f7-1a62c625fa37.jpg
1791ddf7-afdf-470e-8e61-53035497fc29.jpg

TË NGJASHME