HomeShowbiz

Xhensila fotografohet pranë luleve

Xhensila Myrtezaj ditën e sotme e nisi me një fotografi ku shihet ulur pranë disa luleve.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të gjatë, në të cilin dukej me shumë stil dhe pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Në mesin e komentuesve ishte edhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, i cili nuk e lëshon rastin për të përdorur batutat e tij.

Ai i ka komentuar me një figurë të domates të cilën e përdor shumë shpesh dhe një zemër.

Kujtojmë që çifti ka pak muaj që janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e dashur për publikun.


TË NGJASHME