HomeShowbiz

“Xhensila ia lyp Noizyt, por ai nuk ia jep”/ Ja si qëndron e vërteta: Më pëlqen shumë

Që nga pjesmarrja në Big Brother, Xhensila Pere është një personazh që shkarkon zhurmë me deklaratat e saj në rrjetet sociale dhe intervistat televizive. E kështu ka ndodhur edhe në intervistën e fundit për “Part-Time” me Rudina Dembacaj, ku ka rrëfyer se personazhi i show-bizzit shqiptar me të cilin do të lidhej pa problem është Noizy.

Xhensila u shpreh se natyra e saj është e ngjashme me atë të reperit, duke shtuar se Noizyn do ta zgjidhte me qejft edhe me detyrim.

Ajo tha:

“Po më thonë që kjo Xhensila po ia lyp dhe ai s’po ia lë. Natyra e tij përshtatet me natyrën time, të paktën për aq sa kam kuptuar nga ekrani. E kam takuar nga afër, por nuk është se e njoh shumë, më pëlqen por jo në atë lloj drejtimi,. Më pëlqen si karakter, si tip, si mashkull, por si këngëtar po e po.”

Me sa dime ne, Noizy beqar është…


TË NGJASHME