HomeShowbiz

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin e papritur në pamje

Xhensila Myrtezaj, lirshëm mund të thuhet se është njëra nga artistet më të bukura shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria, vazhdon të jetë njëra ndër femrat më tërheqëse  dhe më të komentuara në shtypin rozë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet me një stil të ri të flokëve e që po duket për mrekulli.

Edhe me flokë të shkurtëra, Myrtezaj ka lënë nën hije këngëtaret e tjera të skenës muzikore shqiptare.


TË NGJASHME