HomeShowbiz

Xhensila Myrtezaj rikthehet në një spektakël, ja ku do ta shihni

Xhensila Myrtezaj është një nga emrat më të njohur të estradës shqiptare. Pak kohë më parë ajo u rikthye për të gjithë fansat e saj me një projekt muzikor në bashkëpunim me kantautorin, Pirro Çako. Ndonëse ajo ka nisur sërish koncertet krah artistëve të tjerë, Myrtezaj ka munguar në spektaklet shqiptare për një kohë të gjatë.

Së fundmi me anë të një ‘Instastory’, Xhensila ka zbuluar se do të jetë e ftuara speciale e natës gjysmëfinale të programit ‘The Voice Kids Albania’, ku do të performojë për publikun në skenë dhe gjithë teleshikuesit.

Kujtojmë se më parë në ‘The Voice Kids Albania’ kanë performuar emra të njohur të muzikës shqiptare, si Jonida Maliqi, Alban Ramosaj dhe Young Zerka


TË NGJASHME