HomeShowbiz

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në paraqitjen e fundit

Xhensila Myrtezaj është njëra nga artistet më të bukura shqiptare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka mahnitur të gjithë në paraqitjen e fundit.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar.

Ndonëse kanë kaluar vetëm pak muaj pas lindjes, Xhensila vazhdon të jetë në top formë dhe të tërheqë me fizikun e saj.

Përndryshe, “Sekreti im”, mbetet kënga e fundit e publikuar nga Xhensila në duet me Pirro Çakon. 


TË NGJASHME