HomeShowbiz

Xhesika Berberi komentohet nga Capital T

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi, e cila prej vitesh po bën karrierë në SHBA pëlqehet tejet shumë nga publiku.

Ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë, posaqërisht gjatë kësaj kohe pas disa reagimeve që mori nga fansat e saj.

Në një imazh seksi të publikuar nga ajo, nuk ka munguar as komenti i reperit nga Kosova, Capital T i cili e krahasoi atë me tentenet.

Megjithatë, Berberi nuk ishte në dijeni se për çfarë është fjala edhe pse Kapo i tha të kërkonte për to në kompaninë e madhe, Google.

Duket se pas këtyre komenteve të artistëve të njohur, Xhesika ka pranuar reagime nga më të ndryshmet nga ndjekësit e saj.

Sido që të jetë, Capital T dhe Xhesika vazhdojnë të deklarohen ‘single’.

 


TË NGJASHME