HomeShowbiz

Yjet e Hollivudit me talente të fshehura befasuese

Të famshëm nga e gjithë bota të cilët janë gjithmonë në qendër të vëmendjes janë padyshim shumë të talentuar. Nga zhytja në ujë deri në ngjitjen e maleve, yjet kanë një bollëk talentesh që shpesh kundërshtojnë imazhin e tyre publik.

Këtu është një listë e yjeve që “mashtrojnë” me karrierën e tyre të suksesshme dhe kanë talente befasuese të fshehura.

Margot Robbie

Margot Robie është një artiste amatore e tatuazheve, përveç filmografisë. Ylli i ‘Suicide Squad’ tregoi anën e saj artistike dhe zbuloi se ajo ka bërë mbi 50 tatuazhe. Sidoqoftë, 31-vjeçarja shtoi me humor se ajo po përkeqësohet.

Mark Ruffalo

Ylli i Marvel, Mark Ruffalo bëri një zbulim tronditës në ‘The Graham Norton Show’ se mund të ngasë një biçikletë. Ndërsa 53-vjeçari është padyshim një talent, rrëfimi ishte një tronditje e madhe edhe pse ai pohoi se nuk kishte hipur në një të tillë për më shumë se 25 vjet.

Justin Bieber

Ylli kanadez i popit ka aftësi të shumta që ende nuk janë në domenin publik. Por 27-vjeçari është padyshim një gjeni, duke qenë se ai mund të zgjidhë Kubin e Rubikut në dy minuta. Ndërsa koha e tij është mbresëlënëse, rekordi botëror është 4.22 sekonda.

Ema Roberts

Edhe pse talenti i fshehur i Emma Robertit është rrëqethës, megjithatë ai nxjerr shkathtësitë e saj në pah. Aktorja 30-vjeçare mban aftësinë për të imituar në mënyrë të përsosur tingujt e një foshnje që qan, të cilat ajo i tregoinë një intervistë.

Demi Lovato

Ylli i “Dancing with the Devil” Demi Lovato është super e talentuar dhe ajo ka disa truqe të mrekullueshme që përdor. 29-vjeçarja zbuloi se ishte fëmijë i çuditshëm në shkollë, e cila do t’i përdridhte krahët e saj.


TË NGJASHME