HomeShowbiz

Yjet pa make up ndërkohë që qëndrojnë të izoluar në shtëpi

Ata mund të jenë mësuar të rregullohen për tapetin e kuq, por ashtu si pjesa tjetër e botës, të famshmit aktualisht po qëndrojnë në shtëpi dhe po praktikojnë distancimin social gjatë pandemisë koronavirus.

Për momentin, pa premiera të bujshme apo ngjarje shtypi në kalendarët e tyre, këta yje nuk po bëjnë make up dhe po lejojnë shkëlqimin e bukurisë së tyre natyrore – dhe ata po i ndajnë të gjitha në mediat sociale.

Më poshtë, shihni një përzgjedhje të yjeve që nuk po përdorin make up këto ditë

Gwyneth Paltrow

View this post on Instagram

WFH with some moral support ?

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Aktorja vendosi të rrijë pa grim – dhe ndau një foto të rrallë me fëmijët e saj – për këtë goditje, me titull, “WFH me një mbështetje morale”.

Megan Thee Stallion

View this post on Instagram

Quarantine megs

A post shared by Hot Girl Meg (@theestallion) on

“Karantina megs”, titroi këtë selfie me shkëlqim reperja e këngës “Hot Girl Summer”

Hailey Baldwin

View this post on Instagram

U ARE A BEAN

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

“TI JE NJË KOKËRR”, deklaroi Justin Bieber për gruan e tij.

Lena Dunham

“Kur ti je totalisht vetëm sepse respekton distancimin shoqëror,” ylli i filmit “Vajzat” filloi titullin e saj për këtë selfie me fytyrë të freskët.

Helen Mirren

“Në këmbim të kësaj fotografie timen, ju lutemi dhuroni,” fituesja e çmimit “Oscar” titroi këtë selfie, duke i drejtuar ndjekësit e saj të kontribuojnë në Shoqërinë e Kujdesit Intensiv.

Katy Perry

Ylli shtatzënë pop krahasoi pamjen e saj para dhe në mes të karantinës, duke postuar një foto të vetes në një selfie pa grim – “blackheads and all, baby”.

Nina Dobrev

View this post on Instagram

Quarantini 4 lyfe

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

“Quarantini 4 lyfe”, ylli i “Vampire Diaries” titroi këtë pamje të freskët të fytyrës.

Bella Hadid

View this post on Instagram

Lucky ? to get some Vitamin D???

A post shared by Bella ? (@bellahadid) on

Supermodelja ka shijuar diellin ndërsa i dha lëkurës së saj një frymëmarrje.

Halle Berry

Fituesja e Oscarit dukej mahnitëse si kurrë në këtë foto ndërsa tregoi një nga recetat e saj të karantinës. “Kush ka kohë për të bërë flokët?”, Ka shkruar Berry.

Cara Delevingne

Supermodelja mbërtheu disa këlyshë që po i ushqen gjatë karantinës.

Kaia Gerber

View this post on Instagram

we stay home

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Kaia harroi kozmetikën ndërsa po shijon një sy gjumë me një mik të mbuluar me gëzof.

Amanda Seyfried

View this post on Instagram

#istayhomefor

A post shared by Amanda Seyfried? (@mingey) on

Aktorja e “Mean Girls” u hfaq pa grim ndërsa u kërkoi ndjekësve të saj “të rrinin në shtëpi”.

Yara Shahidi

Ylli i “Black-ish” tregoi kaçurrelat e saj ndërsa kërkoi rekomandime për lexim.

Busy Philipps

View this post on Instagram

Doing my best, guys. It’s all we can do.

A post shared by Busy Philipps (@busyphilipps) on

“Po bëj më të mirën, djema. ’Është gjithçka që mund të bëjmë, ”superylli i mediave sociale e përshkroi këtë selfie.

Eva Mendes

Eva publikoi këtë pamje të ndezur.

Julia Roberts

Grua e bukur vërtet! Roberts tregoi shkëlqimin e fytyrës së saj të freskët

Drew Barrymore

E preferuara e “Engjëjve të Charlit” publikoi foton pa grim ndërsa punon.

Jessica Alba

Themeluesja e Ndërmarrjes së Ndershme u fut në një seancë djersitjeje ndërsa nxiti fansat e saj të qëndronin të shëndetshëm. #stayhealthy, #stayhome dhe #staystrong.

Heidi Klum

View this post on Instagram

L??VE

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Supermodelja u vesh me shtresa të rrobave të thurura ndërsa shijonte një moment të qetë jashtë.

Ciara

Ylli i pop dhe bashkëshorti i saj Russell Wilson njoftuan planin e tyre për të dhuruar një milion vakte ushqimi për Vijën e Ushqimit në Seattle.

Unioni Gabrielle

Bukuroshja e “Bring It On” dukej e mrekullueshme dhe e ndezur përkrah burrit Dwyane Wade ndërsa vetë-karantinohej në shtëpi.

Zoë Kravitz

View this post on Instagram

self(ie) quarantine. stay inside kids. one day at a time.

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

“Vetë karantinë. rrini brenda fëmijë. një ditë me radhë”, ylli i “Big Little Lies” përshkruan këtë selfie duke pozuar me qenin e saj.

Kesha

“Ky është momenti më i çuditshëm që kam kaluar në jetën time”, tha këngëtarja.

Xhenna Dewan

View this post on Instagram

Quarantine chic erryday

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

“Gocë karantine”, nëna e re përshkruajti këtë pamje pa grim.

Pink

View this post on Instagram

Part one!

A post shared by P!NK (@pink) on

Fituesja e Grammy ndau këshillat e saj për krijimin e një rutine të përditshme.

Ashley Graham

Modelja dhe aktivistja tregoi shkëlqimin e saj të fytyrës së freskët ndërsa mbante djalin e saj, Isaac.

Cindy Crawford

View this post on Instagram

Rain + Pandemic news = ? cuddles AT HOME.

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Duke vazhduar trendin e yjeve që heqin dorë nga një fytyrë plot grim, supermodelja titroi këtë selfie, “Shiu + lajme për pandeminë = përkëdhelje në shtëpi.”

Salma Hayek

Ylli meksikan-amerikan tregoi fytyrën e saj rrezatuese dhe trikon Bella Freud

Ariel Winter

E preferuara e “Modern Family” doli pa grim për këtë pamje me flokët e saj të kuqe të zjarrtë përpara dhe qendër.©G.T/GotaNews


TË NGJASHME