HomeShowbiz

Ylli botëror çmendet pas reperes shqiptare, ja ç’bën për të

Melinda Ademi është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme të estradës shqiptare në një kohë fare të shkurtër. Ajo ka sjellë për publikun shqptar disa këngë që janë kthyer menjëherë në hite.

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të që mban titullin “Pika Pika”, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga publiku dhe numëron mbi 7.5 milionë klikime. E siç duket kjo këngë ka arritur deri te veshi i DJ të famshëm botëror, Dj Snake.

Dj Snake që njihet për bashkëpunimet e suksesshme me Justin Bieber, Drake, Gashi, Cardi B e shumë të tjerë ka publikuar një video në rrjetin social, Snapchat, teksa është duke e dëgjuar këngën më të re të Melindës.


TË NGJASHME