HomeShowbiz

Ylli i muzikës botërore çmend rrjetin me pamjet e ditëlindjes së saj

Jennifer Lopez, ylli i muzikës botërore, ditën e djeshme, festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja super në formë feston 50-vjetorin e lindjes ku hijeshia dhe trupi super seksi duket i përkryer edhe pas gjysmë shekulli.

Nga publikimi i disa pamjeve nga festa e saj e cmendur në rrjetet sociale këngëtarja duket se e ka shijuar në maksimum mbrëmjen fantastike.

Pranë partnerit të saj dhe të afërmeve Lopez ka festuar në një club me tortë gjigante dhe muzikë të lartë.

Energjia e pashterur e këngëtares bie në sy , e cila edhe këtë herë tregoi se ndryshimi i moshës nuk e tremb aspak.

Duket se për Jlo nuk kanë rëndësi vitet, pasi ajo është në super formë fizike plot energji duke shijuar cdo moment të ditëlindjes së saj.


TË NGJASHME