HomeShowbiz

Zanfina Ismaili: Nuk do lidhesha asnjëherë me një këngëtar

Këngëtarja Zanfina Ismaili është fokusuar ta jetoj jetën e qetë dhe ka pak kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor e as me koncerte nuk e kemi parë aktive.

Në një intervistë të fundit të dhënë për ‘Mirage’, këngëtarja ka folur sa i përket kësaj çështje duke u dhënë përgjigje shumë pyetjeve që i janë drejtuar së fundmi.

Ajo ka folur edhe për raportet me kolegët dhe në theks të veçantë e ka përmendur se as symbyllur nuk do lidhje me ndonjë këngëtar.


TË NGJASHME