HomeSport

Zaniolo dhe Kean ftohen nga Mancini

Sulmuesi 19-vjeçar i Juventus, Moise Kean dhe mesfushori i talentuar i Romës, Nicolo Zaniolo – janë ftuar nga Roberto Mancini.

Kurse, jashtë ka mbetur sulmuesi, Mario Baloteli.

Italia gjendet në Grupin J, së bashku me Bosnja dhe Hercegovina, Greqinë, Armeninë dhe dy kundërshtarët e marsit ndaj të cilëve e nis aventurën në kualifikimet për “Euro 2020” – Finlandën dhe Lihtenshtajnin.


TË NGJASHME