HomePolitikë

Zbardhet mesazhi i Bashës për ish deputetët dhe anëtarët e Kryesisë

Lideri i demokratëve, Lulzim Basha teksa prej disa javësh ndodhet në terren ku takon nga afër familjet e prekura nga dëmet që la pas tërmeti i 26 nëntorit, sot pasdite do të zhvillojë një takim me ish deputetët e PD dhe anëtarët e Kryesisë që gjithashtu kanë pasur kontakte në terren me qytetarët.

Në një mesazh dërguar ish deputetëve dhe anëtarëve të kryesisë, që ka siguruar Panorama, kërkohet që të pranishëm në këtë takim të jenë edhe drejtuesit politikë të partisë në disa qytete.

JA MESAZHI

“Anetaret e Grupit Parlamentar dhe te Kryesise qe kane qene ne terren gjate ketyre diteve, sot ne oren 18:00 mbledhje ne seli me Kryetarin Basha. Gjithashtu, ne takim duhet te jene edhe Kryetaret e Degeve Durres, Kruje, Fushe-Kruje, Lac, Lezhe, Kavaje, Vore, Tirana 4, 6, 8, 12, 14 dhe 15 dhe Kreyetaret tane te bashkive Lezhe, Vore, Kamez dhe Kavaje.


TË NGJASHME