HomeShowbiz

Zbërthen pantallonat e shfaqet toples, ndez rrejtin Oriola Marashi

Oriola Marashi, modelja dhe sopranoja sexy, e cila së fundmi është bërë edhe pjesë e OTR ka provokuar keq me një foto të postuar në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja shfaqet toples ulur në një karrige, teksa gjoksin e mban mbuluar me me njërën dorë, me pantallona të zbërthyera dhe me dorën tjetër mban një cigare ndezur.

“Një fotografi është një poezi pa fjalë. Kreativiteti kërkon kurajo, unë jam e lumtur që jam gjallë për sa kohë që unë mund të shpreh veten time. Unë inkurajoj të gjithë femrat ta shprehin veten e tyre si duan!”, shkruan Oriola.

Oriola është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe “ndez” rrjtetet sociale me çdo foto që ajo poston.  


TË NGJASHME