HomeShowbiz

Zbulohen detaje rreth dasmës së Bleros me Afronën (FOTO)

Blero dhe Afrona së shpejti kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Blero dhe Afrona planifikojnë të martohen në shtator të këtij viti, ndërsa përgatitjet për dasmë tashmë kanë filluar.

Ishte Afrona ajo e cila së fundmi ka postuar një imazh në llogarinë e saj Instagram, përmes së cilit tregoi se përgatitjet për dasmën kanë filluar.

“Është gjithçka rreth detajeve”, ka shkruar ajo, duke treguar pak nga dekoret që do të jenë në tavolinat e të ftuarve. Dekori i përzgjedhur nga Afrona duket i mahnitshëm!

Rreth detajeve të dasmës Blero ka folur në një intervistë për “Mirage”.


TË NGJASHME