HomeShowbiz

Zbulohen pamjet e vilës luksoze të Noizy-t në Greqi

noizy

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm dhe shpesh përflitet për jetën e tij luksoze. Së fundmi agjenti 00Thumb i emisionit “ThumbON” , ka zbuluar se Noizy është pronar i një vile luksoze në një prej zonave më të shtrenjta të Greqisë.  Madje pamjet e saj nuk janë të panjohura, pasi reperi ka xhiruar aty klipin e tij “Nuk kan besu”, i cili numëron mbi 20 milionë klikime në kanalin e tij zyrtar në YouTube.


TË NGJASHME